Katarína Tothová
on

VŠETCI SME SPOLU NA JEDNEJ LODI

Tento článok reflektuje našu vzájomnú závislosť a dôležitosť spolupráce vo svete. Zdôrazňuje potrebu solidarity a spoločného úsilia na riešenie svetových problémov, ako aj podporu pre našu globálnu komunitu.

Všetci sme spolu na jednej lodi. Čo nám všetkým zapriať do nového roku?

Žijeme v „zvláštnej dobe“, ale za dobu našej existencie bolo už takýchto „zvláštnych dôb“ neúrekom. Po tisíce rokov tu boli rôzne kulisy a scény, ktoré sa odohrávali v tomto svete. Dnes tomu nie je inak, nie je to nič iné horšie, obdobiami ani lepšie. Aj keď mnohým sa môže na prvých pohľad javiť, že nič horšie tu ešte nebolo…ale bolo…

Už od doby stvorenia tohto sveta máme jedného žolíka v rukách, akoby „záchranné koleso“, ktorý tu je pre nás stále. Tým žolíkom je naše srdce, tým žolíkom je láska vo všetkých podobách a vo všetkých smeroch. Ak sa človek zameria na svoju dušu, na svoje srdce, na lásku v prvom rade ku sebe, cielene a vedome ju obživí a roztočí, stane sa chráneným a slobodným. Ten liek, tú panaceu v rukách máme stále. A naviac je a vždy bola plne funkčná.

A teraz pozor. Frekvencia srdca a vibrácie skutočnej lásky a svetla stoja nad „všetkým pozemským“. To je memento nielen na tento rok, ale na celú večnosť.

A potom sa stane to „ Keď anjel sa aj v pekle cíti ako v nebi.“ priatelia…

Nikto, nikdy a nič nám nemôže zobrať našu vnútornú slobodu, našu dušu, nás samých v pravej podstate. To sa ešte nikomu nikdy nepodarilo a verte ani sa nepodarí. Na naše vnútro nemá a ani nikdy nebude mať tento svet dosah, iste len v prípade ak tomu sami dovolíme…

Ste tu, sme tu, spolu to zvládneme.

Katarína Tothová

Majiteľka a zakladateľka projektu Hatussa.sk.

Vyberte si menu
Euro