Obchod

Kolekcia sviečok Sacrum

Unikátne účinky každej sviečky z kolekcie Sacrum sú výsledkom premyslenej kombinácie esenciálnych olejov. Sviečky z kokosového vosku prinášajú tieto účinky na novú úroveň. Sviečky z kolekcie Sacrum sú skvelým partnerom pri šálke čaju, meditácii, alebo kedykoľvek si budete chcieť oddýchnuť.

Kolekcia sviečok Bohemian

Vstúpte s nami do sveta orientu s kolekciou sviečok Bohemian z kokosového vosku. V týchto sviečkach sa spája orientálna nádhera a bohémske kreácie. Nechajte sa inšpirovať slobodou a romantikou života mimo konvencií.

Kolekcia sviečok Crystal

Objavte výnimočnú krásu kolekcie palmových sviečok Crystal vyrobených z prírodného, kryštalického palmového vosku s certifikátom RSBO.

Výroba sviečok

Ak túžite po tvorbe a ste kreatívna duša, ktorá vyrába sviečky alebo by ste chceli s výrobou sviečok začať. Prezrite si našu ponuku, ktorá obsahuje základné materiály pre výrobu sviečok.

Produkty z vínnych fliaš

Objavte trend upcyklovania vínnych fliaš. Upcykláciou sa mení odpad na hodnotné produkty a naším cieľom je tvoriť nové produkty s nadčasovým štýlom a nižšími nákladmi. Prineste udržateľnosť a eleganciu do svojho domova so značkou HATUSSA.

Darčekové balenia

Urobte radosť sebe či svojim blízkym prostredníctvom našej širokej ponuky darčekových balení. Vyberte sviečky podľa vlastných preferencií a obdarujte svojho blízkeho s luxusnou vôňou.
Vyberte si menu
Euro