Patrícia Kokoruďová
on

7 TIPOV NA ROMANTICKÝ VEČER PRI SVIEČKACH

Prečítajte si článok, ktorý prináša sedem tipov na romantický večer pri sviečkach. Od nápadov na romantickú atmosféru po romantické aktivity a recepty na spoločné večere, ponúka táto príručka inšpiráciu pre páry, ktoré si chcú užiť špeciálny večer spolu.

Partner je Váš najlepší priateľ, láska, opora v najťažších chvíľach a niekto, za kým si idete po každú radu. Spoločne trávite čas a snažíte sa, aby bol čo najpríjemnejší. Vzájomné zbližovanie sa robí medzi vami čoraz silnejšie puto. Vzťah medzi vami si chcete udržať a upevňovať aj pomocou nových zážitkov a rôznymi spestreniami vo vašom vzťahu. Romantike sa medze nekladú a preto sme si pre vás prichystali pár tipov ako stráviť večer v obklopení sviečok. Pretože svetlo medzi partnermi je to, na čom záleží.

Večera a zmyselná masáž

Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Prekvapte svojho partnera večerou, ktorú navaríte tak ako to máte obaja radi. Na stôl rozmiestnite sviečky z kolekcie BOHEMIAN a kvety, pretože to dodá vášmu večeru tú správnu atmosféru. Sviečky z tejto kolekcie vytvoria nezameniteľnú a okúzľujúcu atmosféru v akomkoľvek priestore. Použite slávnostné taniere a príbor, zhasnite svetlá a užite si spolu špeciálny čas vo dvojici. Po večeri pokračujte masážou, kde masíruje jeden partner druhého a naopak. Nezabudnite na fľašu vášho obľúbeného vína pre ešte lepší zážitok.

Všade samé bublinky

Vírivka alebo večerné plávanie v bazéne. Spoločné trávenie času vo vode vám ponúka mnoho možností. Vedľa vody si položte tácku so sviečkami, malým občerstvením a fľašu s bublinkami. Príjemne teplá voda po horúcom dni padne vhod unaveným svalom, sviečka urobí príjemnú a romantickú atmosféru. Večerné plávanie pri svetle sviečky má neobyčajné čaro, ktoré viete využiť ako čas na zbližovanie sa. 

Grilovanie

Grilovanie je obľúbenou činnosťou, hlavne v letný čas. Využite vašu terasu či balkón a ugrilujte si obľúbené pochúťky. Taktiež si môžete urobiť ohnisko na záhrade a opiecť si na paličkách špekačky či marshmallow. Po opečení položte všetko jedlo na stôl. Zapáľte vonné sviečky a zhasnite svetlo. Svetlo sviečky vám urobí správnu atmosféru a môžete sa spoločne pustiť do jedla. Opäť nezabudnite na váš obľúbený drink či víno, ktoré sa bude dokonale hodiť k vášmu jedlu.

Pod hviezdami

Čo je romantickejšie ako strávená noc pod hviezdami? Vytiahnite spacáky, vankúše, deky a v neposlednom rade stan. Vypnite mobily, pretože čas bez nich je ten najvzácnejší. Vyberte si miesto na záhrade, alebo aj mimo civilizácie, kde bude výhľad na západ slnka, ticho a pokoj. Do lampášov vložte sviečky z kolekcie CRYSTAL a rozmiestnite ich okolo stanu. Hrajú rôznymi farbami a po rozmiestnení okolo stanu sa postarajú o správnu kúzelnú atmosféru a vy ju môžete nasať plnými dúškami. Ľahnite si do trávy a po západe slnka sa vám objaví výhľad na nebo plné hviezd.

Movie night

Vyšla nová séria vášho spoločného obľúbeného seriálu, na ktorý ste trpezlivo čakali. Je to príležitosť, ktorú môžete využiť na romantické prekvapenie. Pred príchodom vášho partnera domov nastavte seriál a pripravte obľúbené pochúťky. Samozrejme, nemôže chýbať popcorn. Vyberte deky, vankúše a rozmiestnite ich po pohovke alebo posteli, podľa toho kde budete pozerať. Romantickú atmosféru vytvoríte rozloženými sviečkami a svetielkami po miestnosti. Nezabudnite zhasnúť svetlo. Nakoniec stačí už len počkať na vašu polovičku a movie night sa môže začať.

Patrícia Kokoruďová

Venujem sa SEO, copywritingu a tvorbe webových stránok, pričom písanie kníh je moje hobby. Kombinujem kreatívny prístup k písaniu a technické zručnosti s využitím AI, na tvorbu kreatívneho a kvalitného obsahu.

Vyberte si menu
Euro