Esenciálne oleje

Esenciálne oleje prinášajú širokú paletu výhod nie len vo svete medicíny, prírodnom liečiteľstva či kozmetiky, ale aj v iných aspektoch života. Prezrite si našu ponuku esenciálnych olejov, alebo pocíťte ich vôňu prostredníctvom sviečok z kolekcií Sacrum a Bohemian.
Zobraziť viac

Esenciálne oleje

Esenciálne oleje sú zlúčeniny extrahované z rastlín procesom destilácie. Stali sa obľúbenými v holistickom wellness priemysle vďaka ich liečivým vlastnostiam. Esenciálne oleje prinášajú širokú paletu výhod nie len vo svete medicíny, prírodnom liečiteľstva či kozmetiky, ale aj v iných aspektoch života. Vyskúšajte aromaterapiu éterickými olejmi na zlepšenie fyzického a emocionálneho zdravia. Používajú sa pri masážach, na inhalácie, do kúpeľa, difuzérov či do aromalampy. Zriedené éterické oleje slúžia na ošetrenie pokožky a osvieženie vzduchu pričom ich pozitívne účinky majú blahodarný vplyv na telo aj dušu človeka.

Prezrite si našu ponuku esenciálnych olejov, alebo pocíťte ich vôňu prostredníctvom sviečok z kolekcií Sacrum a Bohemian.

Vyberte si menu
Euro