Sviečka pre Vašu značku

Nájsť originálny firemný darček alebo nový produkt do predajného portfólia v dnešnom svete nie je jednoduché. Preto pre vás máme riešenie – povedzte to sviečkou!

Nechajte to na nás

Nájsť originálny firemný darček, či nový produkt do predajného portfólia, v dnešnom svete plnom vecí nie je jednoduché. Máme pre Vás riešenie. Povedzte to sviečkou. Navrhneme a vyrobíme Vám „sviečku na mieru“, presne podľa vašich predstáv. 

Budovanie Vašej 
vlastnej značky

Sviečka na mieru od HATUSSA má pre budovanie značky Vašej firmy niekoľko výhod
Objednať konzultáciu
 • Budovaním a posilnením vnímania Vašej značky u zákazníkov dochádza k zvýšeniu ich lojality.

 • Keďže sviečky vytvárajú pocit relaxácie a starostlivosti o seba, vytvára to rovnaké pozitívne spojenie priamo s Vašou značkou.

 • Zaradením sviečok ako doplnku k ponuke Vašej predajne či e-shopu alebo vo forme darčeka pri väčších nákupoch, poskytujete svojim zákazníkom ďalšiu motiváciu nakupovať u Vás.

Sviečka ako exkluzívny produkt dostupný iba cez Vás

Vytvorenie vlastného sortimentu exkluzívnych sviečok môže pozdvihnúť Vaše podnikanie na novú úroveň.

 • Zapadnú do konceptu Vašej predajne, či portfólia produktov
 • Vďaka unikátnemu a originálnemu dizajnu spestria ponuku sortimentu
 • Vzájomne podporia predaj ostatných produktov
 • Vôňa éterických olejov spríjemní atmosféru priestorov
 • Sú exkluzívnym kompatibilným doplnkom k vybaveniu interiéru

Sviečka ako originálny a luxusný darček priamo od Vás

Ak hľadáte originálne a exkluzívne darčeky s našimi sviečkami na mieru máte vyhraté.

 • Dokonalý darček pre Vašich klientov, obchodných partnerov, či zamestancov.
 • Obdarovaní si príjemný zážitok spoja s Vašou značkou
 • Rôzne možnosti textu a grafiky na obale sviečky, pokryjú rôzne príležitosti
 • Vhodné aj ako originálny reklamný predmet pre Vašich klientov

PROCES VÝROBY
SVIEČKY NA MIERU

Zákazková výroba je personalizovaná a môže sa zdať zdĺhavá. U nás v HATUSSA je celý proces jednoduchý a priamočiary. 

Vyberiete si typ sviečky a my vám pomôžeme vybrať vôňu a navrhnúť dizajn obalu plne prispôsobenému Vašej značke. Všetkému bude predchádzať náš spoločný rozhovor o Vašej predstave. 

Už o pár týždňov sa budete tešiť z nových produktov vo Vašom portfóliu. Ponúknete svojim zákazníkom také jedinečné sviečky, aké nájdu iba u VÁS! Predaj sviečok navrhnutých a vyrobených prostredníctvom privátnej značky HATUSSA predstavuje pre Vaše podnikanie skvelú marketingovú príležitosť.

Objednať konzultáciu
1

Vyberiete si typ sviečky

2

Vyberiete si obal

3

Spolu vyberieme vôňu

4

Spolu navrhneme dizajn

SPOKOJNÍ KLIENTI ZNAČKY HATUSSA

  Prírodná sviečka v upcyklovanom skle s vôňou EUCALYPTUS, GERÁNIUM, LEMON VERBENA, RUŽA, YLANG YLANG je veľmi príjemná a vonia nádherne. Sviečka je balená v darčekovej krabičke ktorá svojou vôňou a dizajnom poteší aj tých najnáročnejších. My sme si zvolili pre našu firmu Estilofina túto vôňu, aby sme potešili našich partnerov a mohli im dopriať relax po náročnom dni pri blahodárnej vôni tejto sviečky. Spoluprácu s firmou Hatussa odporúčame, hlavne kvôli ochote vyjsť v ústrety a navrhnúť sviečku k našej spokojnosti. Celú spoluprácu a komunikáciu hodnotím ako profesionálnu, príjemnú a kvalitnú.
  MSc. Miroslava Sabolová
  Estilofina Štýlový domov
  Spolupráca a komunikácia s Vami bola vynikajúca. Oceňujem vašu profesionalitu, ochotu, flexibilitu a osobitný prístup. Vaša práca bola kvalitná, presná a včasná. Veľmi chválim možnosť výberu vlastnej vône a vyrobili ste tým jedinečné sviečky pre našu potrebu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami. :)
  Alexander Egeg
  VISUALCOM Creative studio
  Naša skúsenosť s Hatussou bola naozaj výnimočná a ich sviečky na mieru prekonali naše očakávania. Už od samého začiatku bola komunikácia výborná a celkový proces výroby bol veľmi profesionálny. Skvele pochopili naše požiadavky a víziu, viedli nás procesom výroby, konzultovali finálne vône sviečok a my sme s nadšením sledovali, ako sa naše predstavy postupne premenili na finálne produkty. Vône boli presne také, aké sme si predstavovali a každá sviečka bola vyrobená s neobyčajnou starostlivosťou a precíznosťou. S radosťou odporúčame túto firmu a jej služby každému, kto hľadá jedinečné a kvalitné sviečky na mieru. Dôverovali sme im a neľutujeme to. Ďakujeme, Hatussa.
  Mgr. Kristína Gallová
  FRTUS WINERY
  Služba sviečka na mieru od HATUSSA bola pre nás správnou voľbou a radosť spolupracovať. Od komunikácie, cez pomoc výberu správnych ingrediencií, trpezlivosť a ochotu všetko vysvetliť až po konečné doťuknutie grafiky. Skvelý prístup, kvalitné a krásne výrobky. Jedna z naších najobľúbenejších spoluprác. Ďakujeme :)
  Nikola Drieniková
  GOOD VIBES
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 70 Eur
Darček
Pozornosť ku každej objednávke
Garancia spokojnosti
Výmena produktov alebo vrátenie peňazí
Zdravotná nezávadnosť
Vhodné pre alergikov a deti
Prírodné zloženie
Rastlinné vosky a čisté esenciálne oleje
Ekologický prístup
Udržateľnosť je našou prioritou
Kokosový vosk
Unikátny vosk s úžasnými benefitmi
Ručná výroba
Spojením srdca a rúk poctivo a precízne

Sme tu pre vás

Napíšte nám na office@hatussa.sk alebo zavolajte na +421 907 310 555 a prejdeme si spolu celým procesom. Po vzájomnej konzultácii o Vašich predstavách, Vám pošleme cenovú ponuku ušitú na mieru priamo pre Vás. Následne sa pustíme do práce a všetko pripravíme tak, aby ste sa mohli 
už onedlho tešiť zo svojich vlastných sviečok. Je to tak jednoduché!

Sviečka pre vašu značku

Pýtate sa

Máte otázky týkajúce sa našich personalizovaných sviečok? Tu nájdete odpovede na najčastejšie otázky našich zákazníkov.

 • Ako tento proces funguje?

  Urobili ste prvé rozhodnutie…chcete sviečky pod vlastnou značkou. Ako prvé si vyberiete typ sviečky, prípadne obal, ktorý Vás oslovil z našej ponuky. Následne budeme komunikovať o návrhu dizajnu obalu, o zvolení vône pre vašu sviečku, na základe čoho vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. Dodanie kompletnej zákazky je 2-4 týždne, závislé od rýchlosti vzájomnej komunikácie, doby dodania od našich dodávateľov subdodávok. (Dodacia lehota sa môže počas zimnej sezóny líšiť.)

 • Ako prebieha návrh dizajnu obalu?

  Môžete si navrhnúť dizajn obalu sami, ak máte tú možnosť. Rozmery štítkov vám dodáme. Alebo nás môžete požiadať, aby sme to urobili za Vás. Ste dôležití a Vaše preferencie sú pre nás podstatné na to, aby sme navrhli obal sviečky podľa Vašich predstáv. V tejto etape bude dôležitá naša spoločná komunikácia o Vašej predstave. Odošlete nám logo. Prediskutujeme spolu tvary, texty a farby, aby sme vo finále doladili ten správny dizajn pre Vás.

 • Z čoho sú sviečky vyrobené?

  Sviečky na mieru vyrábame z ekologického kokosového vosku. Na požiadanie Vám vieme sviečky vyrobiť aj zo sójového vosku, či palmového vosku. 

 • Aké vône používate?

  U nás používame najmä čisté éterické oleje. Na požiadanie vyrobíme sviečky aj z vonných olejov či parfémov. Nie je problém poslať nám aj Váš firemný, značkový parfém a my Vám z neho vyrobíme rovnako voňavé sviečky.

 • Aký je rozdiel medzi éterickým a vonným olejom?

  Hlavný rozdiel medzi vonnými olejmi a esenciálnymi olejmi je ten, že vonné oleje sa synteticky vyrábajú v laboratóriu, ako chemické vonné zlúčeniny. Zatiaľ čo esenciálne oleje sa získavajú priamo z rastlín a iných prírodných zdrojov, sú parou destilované čisté rastlinné extrakty používané na aromatizáciu alebo liečivé aplikácie v aromaterapii. 

 • Ako si vyberiem vôňu pre moju sviečku?

  Vybrať si vhodnú vôňu je krásny a zároveň trošku náročný krok. Je v ňom kúsok alchýmie, kúsok chémie, ale aj konkrétneho zámeru. Môžete si vybrať z olejových kombinácií, ktoré máme navrhnuté v našich sviečkach. Prípadne, ak budete mať konkrétnu predstavu o vôni, po našom rozhovore a Vašich preferenciách vôní Vám pripravíme vzorky vôní, ktoré Vám zašleme a na základe toho si vyberiete svojho favorita. Keď viete čo chcete, vždy je to láska na prvé ovoňanie.

Vyberte si menu
Czech koruna
Euro